Για εργοδότες
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΒΑΡΔΙΑΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
101-250
Βιομηχανία
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης

Η Παπουτσάνης είναι μία κορυφαία ελληνική βιομηχανία, με ιστορία, εμπειρία και τεχνογνωσία 150 ετών στα προϊόντα προσωπικής περιποίησης.

Η εταιρεία διαθέτει μία από τις μεγαλύτερες και υπερσύγχρονες μονάδες καθετοποιημένης παραγωγής στην Ευρώπη που δημιουργεί καθημερινά καινοτομίες και εξαιρετικά προϊόντα με πρώτες ύλες που ανεβάζουν τον πήχη της ποιότητας τόσο στην ελληνική, όσο και στη διεθνή αγορά.

Αναζητούμε Ηλεκτρολόγο Βάρδιας με τις παρακάτω κυριότερες αρμοδιότητες:

  • Υλοποίηση του προγράμματος προληπτικής συντήρησης, βάσει των τεχνικών αναγκών των παραγωγικών εγκαταστάσεων και προτείνει λύσεις με στόχο τη βέλτιστη λειτουργία του εξοπλισμού κατά τη διαδικασία παραγωγής.
  • Επέμβαση για την αποκατάσταση βλαβών σε μηχανήματα που μπορεί ή έχουν δημιουργήσει καθυστερήσεις στην παραγωγή.
  • Συμβολή στην αναβάθμιση των τεχνικών εγκαταστάσεων και του εξοπλισμού και συμμετέχει σε έργα για την βελτίωση της απόδοσης της παραγωγικής διαδικασίας.
  • Διενέργεια ελέγχων στον ηλεκτρομηχανολογικό εξοπλισμό και εκτελεί ηλεκτρολογικές και αυτοματιστικές ρυθμίσεις και επισκευές μεγάλης έκτασης.
  • Εντοπισμός ελλείψεων ανταλλακτικών και προτάσεων κατά περίσταση σε ανταλλακτικά και αναλώσιμα σύμφωνα με τις διαδικασίες της εταιρίας
  • Θα είναι υπέυθυνος ετσι ώστε να εξασφαλίζεται η ορθή εφαρμογή των διαδικασιών για την Υγιεινή και Ασφάλεια και εν γένει των πολιτικών της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού (ΑΤΕΙ) ή άλλης τεχνικής σχολής
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 5 ετών σε ανάλογη θέση σε βιομηχανικό περιβάλλον
  • Γνώση ηλεκτρολογικού σχεδίου
  • Καλή γνώση η/υ και της αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Οργανωτικότητα, συνέπεια, εχεμύθεια
  • Κάτοικος Ευρύτερης περιοχής Ευβοιας-Βοιωτίας

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα εξέλιξης
Σχηματάρι