Για εργοδότες
Υπάλληλος Γραφείου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση στα Ιταλικά ή Γαλλικά
  • Άριστη γνώση λογισμικού MS Office
  • Αξιοπιστία και διαχείριση έμπιστων πληροφοριών
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών, διαχείριση νέων προκλήσεων και επίλυση προβλημάτων
  • Ικανότητα επίτευξης αποτελεσμάτων σε συνθήκες πίεσης και βάσει χρονοδιαγράμματος
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα, θετική στάση, οργάνωση και έμφαση στη λεπτομέρεια.

Καθήκοντα

  • Διαχείριση της ηλεκτρονικής (εισερχόμενης & εξερχόμενης) αλληλογραφίας
  • Σύνταξη επιστολών και εγγράφων
  • Υποστήριξη προετοιμασίας εταιρικών παρουσιάσεων προς πελάτες και συνεργάτες
  • Οργάνωση και συντονισμός όλων των υποστηρικτικών εργασιών της εταιρείας
  • Επικοινωνία με υφιστάμενους & νέους πελάτες
  • Προβολή της εταιρείας σε νέες αγορές

Aποστολή βιογραφικών: supplies@melissokomiki.com

Σχηματάρι
πριν 2 χρόνια