Για εργοδότες
Κωδ:REC2022
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Περιγραφή Θέσης

Τεχνική-κατασκευαστική εταιρεία με έδρα το Γέρακα Αττικής αναζήτα υποψήφιο για πλήρη απασχόληση στην έδρα της εταιρίας για την θέση του:

Υπαλλήλου Γραμματειακής Υποστήριξης

Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ ή οποιασδήποτε άλλης σχολής ανώτερης εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση χειρισμού προγραμμάτων Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Εργατικότητα
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Ομαδικότητα
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλών εργασιών ταυτόχρονα (multitasking)

Η Εταιρεία Προσφέρει:

  • Σταθερό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εξέλιξη σε μια διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρία

Εάν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της εταιρίας μας, παρακαλώ, όπως μας αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email cv.technikal@gmail.com .

Η εταιρία μας διαχειρίζεται όλα τα βιογραφικά σημειώματα με απόλυτη εχεμύθεια και σέβεται τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Δεδομένων (GDPR).

Αθήνα
πριν 2 χρόνια