Η θέση SPA THERAPIST / SPA MANAGER / ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ έχει αποθηκευτεί.

SPA THERAPIST / SPA MANAGER / ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ από την εταιρεία HOTEL WELLNESS SPA SERVICES

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Ρέθυμνο

Περιγραφή Θέσης

Η Hotel Wellness Spa Services ζητά να προσλάβει προσωπικό για την στελέχωση των spas την καλοκαιρινή σεζόν 2019:

Στο πλαίσιο της διαρκούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της η εταιρία Hotel Wellness αναζητά SPA MANAGERS και SPA THERAPISTS για εργασία σε 5* ξενοδοχεία στο Ρέθυμνο.

Περιγραφή της θέσης:
  • Παροχή υπηρεσιών 5*, θεραπείες προσώπου & σώματος, μασάζ, αποτρίχωση, μανικιούρ & πεντικιούρ
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Πώληση υπηρεσιών & προϊόντων λιανικής

Η εταιρία προσφέρει:
  • Τις υψηλότερες αποδοχές στον κλάδο
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Πλήρες πακέτο ασφάλισης
  • Διαμονή και ημιδιατροφή
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Δυνατότητα εξέλιξης και μόνιμης απασχόλησης

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα προσόντα υποψηφίων:
  • Κάτοχος πτυχίου αντίστοιχης σχολής
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 χρόνο
  • Απαραίτητη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Επιπλέον ξένη γλώσσα θα εκτιμηθεί

Κωδικός αναφοράς

n/a