Η θέση Software Developer έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Software Developer από την εταιρεία mobilo pc

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η ομάδα της Mobiplus, της πιο δυναμικά αναπτυσσόμενης εταιρίας λογισμικού shopping recomendation SAAS με χρήση ΑΙ, ζητά δημιουργικούς και ενθουσιώδεις υποψηφίους που θέλουν να εξελιχθούν σημαντικά στον χώρο της ανάπτυξης λογισμικού προηγμένης τεχνολογίας για εργασία στην Αθήνα, σε ένα υπερσύγχρονο περιβάλλον, για την ανάπτυξη των νέων έκδοσεων της υπηρεσίας.

Προφέρονται σημαντική εκπαίδευση και καθοδήγηση από πολύ έμπειρους μηχανικούς λογισμικού με μεγάλη εμπειρία στο αντικείμενο, ελκυστικές αποδοχές και ευκαιρίες εξέλιξης.

Ζητούνται στελέχη για μόνιμη εργασία ή εξωτερικοί συνεργάτες.

Απαραίτητα προσόντα:
  • Πτυχίο Πληροφορικής από ανώτερη τεχνική σχολή
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Εμπειρία στην ανάπτυξη εφαρμογών με τεχνολογίες όπως Java, Rest services, MySQL, JDBC, γνώση Bootstrap, ανάπτυξη σε Eclipse, εμπειρία σε Tomcat και Wildfly, γνώση σχεδιασμού σχήματος βάσης δεδομένων
  • Γνώση Html 5, JQuery, Angularjs, Cordova και Phonegap

Στείλε τώρα το βιογραφικό σου και θα σε καλέσουμε άμεσα.

www.mobiplus.co

Κωδικός αναφοράς

n/a