Η θέση Software Developer - Προγραμματιστής έχει αποθηκευτεί.

Software Developer - Προγραμματιστής από την εταιρεία Ανώνυμη Εταιρία

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ανώνυμη Εταιρία  με ηγετική θέση σε εξειδικευμένο κλάδο ενέργειας και ευρεία παρουσία στην Ελληνική αγορά με έδρα στην Αθήνα, ζητά να προσλάβει Software Developer για πλήρη και μακρόχρονη απασχόληση .

Απαραίτητα Προσόντα
• Πτυχίο Ανώτερης η Ανώτατης εκπαίδευσης .
• Πολύ καλή γνώση C# σε περιβάλλον .ΝΕΤ & DevExpress WinForms και με χρήση Visual Studio, για ανάπτυξη Client – Server εφαρμογών.
• Καλή γνώση, ASP.NET, για ανάπτυξη Web εφαρμογών.
• Γνώση βάσεων δεδομένων Microsoft SQL Server.
• Καλή γνώση Αγγλικών.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα:

• Στο fax: 210 5248 347 υπόψη Διεύθυνσης Προσωπικού.
• Η πατώντας Αίτηση

Κωδικός αναφοράς

Software Developer