Η θέση Sales Specialist Φαρμακείων έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Sales Specialist Φαρμακείων

Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Κορυφαία εταιρεία στον χώρο προϊόντων υγείας & ομορφιάς με έδρα την Αθήνα επιθυμεί να προσλάβει 1 Sales Specialist Φαρμακείων , με έδρα την Θεσσαλονίκη. Ο υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει εμπειρία στις πωλήσεις στο χώρο του Φαρμακείου .

Ο υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για την ανάπτυξη πελατολογίου και την ενημέρωση των φαρμακοποιών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών  στον κλάδο των φαρμακείων
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας και παρουσίασης.
  • Πνεύμα ομαδικότητας και  συνεργασίας.
  • Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ
  • Πτυχίο ΑΕΙ /ΑΤΕΙ επιθυμητό.
  • Γνώση και ευχέρεια χειρισμού Η/Υ
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Εστίαση στο αποτέλεσμα και εμπορικός προσανατολισμός

Η εταιρία παρέχει:

  • Μισθό, ασφάλιση
  • Bonus και προμήθεια  επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό τηλέφωνο
  • Διαρκή επιστημονική εκπαίδευση, επιμόρφωση και ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη .

Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις , παρακαλούνται να αποστείλουν πρόσφατο βιογραφικό σημείωμα στο Τμήμα Προσωπικού επιλέγοντας Αίτηση, ή στο fax 2108649617