Η θέση Sales Managers έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Sales Managers από την εταιρεία SPECIAL TOURS WHOLESALERS

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Candidates must have relevant experience in the travel industry, good knowledge of Tourism Technology, fluency in foreign languages. Travelling required within Greece and Abroad.
WWW.STGLOBE.COM
Apply: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Απαραίτητα Προσόντα

  • Minimum of 3 years experience
  • Proven ability to manage workload in a variety of settings against difficult deadlines
  • Ability to communicate effectively at least in English (verbal and written communication)
  • Strong attention to detail with proven ability to handle
    multiple tasks

Κωδικός αναφοράς

CTR7887S

AIRBNB Operation Specialist (Ref: AOS-0519) Αθήνα-Αθήνα D.T. COMPASS ΕΠΕ/ DEVELOP TRUST
Sales Operator Αθήνα-Αθήνα
Reservations Agent Αθήνα-Athina-106 73 SWOT | Hospitality Management Company
Tour Operators Ελλάδα BLOOM ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΕ
Τουριστικές Υπηρεσίες και Οργάνωση Συνεδρίων Αθήνα-Athina-104 33 Congress Line Exclusive Travel & Tourism Services
Travel Agent (Back Office) Αθήνα-Αθήνα e-Travel SA
Travel Consultant at business travel department Αθήνα-Αθήνα BCD Travel
Sales Executive Αθήνα-Papagos-156 69 RETHINK LTD