Η θέση Sales Manager έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Sales Manager από την εταιρεία REAL EDUCATION

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ο μεγαλύτερος Εκπαιδευτικός Όμιλος στην Ξενόγλωσση Εκπαίδευση για Ενήλικες στην Ελλάδα αναζητά:

Υπεύθυνο προώθησης Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Ξενόγλωσσης Εκπαίδευσης  σε εταιρίες

Περιγραφή εργασίας:

  • Αναφέρεται στη Διεύθυνση Πωλήσεων της εταιρείας
  • Συμβάλλει ενεργά στην ανάπτυξη και διεύρυνση του δικτύου πωλήσεων της εταιρείας
  • Επίτευξη Στρατηγικών στόχων

Ο κατάλληλος συνεργάτης θα πρέπει να διαθέτει τα εξής χαρακτηριστικά:

  • Απόφοιτος-η  ΑΕΙ
  • Επιθυμητός Μεταπτυχιακός Τίτλος από Πανεπιστήμιο του εξωτερικού
  • Άριστη  γνώση Αγγλικών (προφορικά & γραπτά)
  • Άριστη  γνώση-χρήση Social Media (Facebook-Linkedin)
  • Πολύ καλή επικοινωνιακή ικανότητα

H εταιρία προσφέρει:

  • Προοπτικές εξέλιξης σε µια δυναµική εταιρεία
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών σύµφωνα µε τα προσόντα και την εμπειρία
  • Bonus επίτευξης εταιρικών στόχων

Κωδικός αναφοράς

Sales Manager

Static & Rotating Equipment Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Lead Process Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Junior Civil Marine Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Administration Manager Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Administration Officer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Assistant Commercial Manager Αθήνα Archirodon Group N.V
Piping Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
AutoCAD Designer (Technical Office) Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V