Η θέση Receptionist έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Receptionist από την εταιρεία Horizon Beach Resort

7 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Kos

Περιγραφή Θέσης

Το Ξενοδοχείο HORIZON BEACH RESORT 4+* (Half Board) στο Μαστιχάρι της Κω, ζητά για την σεζόν 2019:

Receptionist με προϋπηρεσία και γνώσεις του ξενοδοχειακού προγράμματος PROTEL και γνώσεις της Αγγλικής / Γερμανικής γλώσσας.

Τηλ. 2242058800

Fax. 2242059271

Mob. 6978336693

Email.: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνια
  • Γνώσεις PROTEL
  • Γνώσεις της Γερμανικής / Αγγλικής γλώσσας
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείρηση Ταμίου

Κωδικός αναφοράς

Receptionist