Η θέση PROMOTERS έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

PROMOTERS από την εταιρεία WEST A.E.

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά:

Για την πόλη της ΑΘΗΝΑΣ,

PROMOTERS

Αναζητάτε part-time απασχόληση ή είστε φοιτητής και θέλετε να αποκτήσετε εργασιακή εμπειρία;

Εάν έχετε ενέργεια, πάθος και σας αρέσει η επικοινωνία, τότε είναι η ώρα να κάνετε τα πρώτα σας βήματα στο χώρο των πωλήσεων!

Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την αποτελεσματική προώθηση, πώληση προϊόντων σε καταστήματα Super Markets, πολυκαταστήματα καλλυντικών καθώς και σε εμπορικά κέντρα.

Προϋποθέσεις:

  • Απόφοιτος/η Λυκείου
  • Εμπειρία σε προωθητικές ενέργειες ή πωλήσεις επιθυμητή όχι απαραίτητη
  • Επιμελημένη εμφάνιση
  • Ευχέρεια Επικοινωνίας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητική Αμοιβή
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους  με την ένδειξη
PR201, επιλέγοντας Αίτηση.

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στην απαιτούμενα προσόντα , δεν θα ληφθούν υπόψη.

Κωδικός αναφοράς

PROMOTERS