Η θέση PROMOTERS έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

PROMOTERS

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Μερικής Απασχόλησης
Athina

Περιγραφή Θέσης

Μεγάλη εταιρία στον χώρο της ανακύκλωσης ενδιαφέρεται να προσλάβει
για κινητά πράσινα σημεία της σε δήμους
του νομού Αττικής

Promoters για Ευαισθητοποίηση & Ενημέρωση του Κοινού

Αρμοδιότητες:

  • Ενημέρωση του κοινού για το ανταποδοτικό σύστημα ανακύκλωσης των κινητών πράσινων σημείων
  • Ευαισθητοποίηση κοινού για την ανακύκλωση

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε promotion
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Άνεση στην επικοινωνία

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Πλήρη εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

PROMO