Η θέση Projects Administrator έχει αποθηκευτεί.

Projects Administrator από την εταιρεία EUROPEAN PROFILES ΑΕ

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

European Profiles SA is looking for a full time Projects Administrator to be involved in support, coordination and management of the company’s EU and World Bank financed projects.

Main tasks and responsibilities include, among others:  project’s backstopping support, financial management, communication with partners and beneficiaries, assistance in project reporting.

Απαραίτητα Προσόντα

Requirements

  • University Degree
  • Fluent in English and very good knowledge of Russian
  • knowledge of European Programmes and procedures
  • Ability to travel abroad

We offer:

  • full time employment contract for an indefinite duration
  • Excellent working environment
  • Competitive salary

If you are interested in applying for this position, please send your CV to the following email:[Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]   till 05/12/2019.

Κωδικός αναφοράς

n/a