Η θέση Project Manager έχει αποθηκευτεί.

Συνέχεια

Αίτηση;

Παρακαλούμε επιβεβαιώστε το email σας για να ξεκινήσει η διαδικασία της αίτησης.
Για πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο που επεξεργαζόμαστε τα προσωπικά σας δεδομένα, διαβάστε την Πολιτική Απορρήτου.

Η θέσης εργασίας αποθηκεύτηκε με επιτυχία

Πληκτρολογήστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας για να αποθηκεύσετε αυτήν τη θέση εργασίας

Αποθηκεύετε αυτή τη θέση εργασίας ως εξής:

GR
αποτελέσματα

Project Manager από την εταιρεία COFFE BERRY PC

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Άλιμος

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία με έδρα τον Άλιμο, αναζητά συνεργάτη για τη θέση του project manager. O εν λόγω συνεργάτης θα αναλάβει το συντονισμό, το χρονοδιάγραμμα και την τήρηση των εργασιών ανά τμήμα. Είναι υπεύθυνος για την επίβλεψη των projects και την επικοινωνία με τους εμπλεκόμενους.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού (ΑΕΙ).
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε παρόμοια θέση project management.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση προγραμμάτων MS Project, Powerpoint, Excell. 

Στις βασικές αρμοδιότητες συμπεριλαμβάνονται τα παρακάτω:

  • Γενική παρακολούθηση χρονοδιαγραμμάτων έργων.
  • Γενικός συντονισμός ομάδων έργου.
  • Αναθέσεις νέων έργων σε ομάδες έργου.
  • Συνεργασία με τμήματα προμηθειών, νομικό και οικονομικό.
  • Προετοιμασία progress reports.
  • Ποιοτικός έλεγχος έργων.
  • Παρακολούθηση διαθεσιμότητας προσωπικού.
  • Επικοινωνία με εμπλεκόμενους.

Προσφέρουμε:

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης.
  • Σταθερό μισθό και ασφάλιση.
  • Εξαιρετικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας.








Κωδικός αναφοράς

Project Manager

Στείλτε μου όμοιες θέσεις

Ευχαριστούμε. Θα σας στείλουμε θέσεις που ταιριάζουν με