Η θέση PRODUCT DESIGNER έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

PRODUCT DESIGNER από την εταιρεία ΗΛΕΚΤΡΟΝ ΑΒΕΕ

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Νέα Φιλαδέλφεια

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία ΗΛΕΚΤΡΟΝ ΑΒΕΕ ιδρύθηκε το 1978 και έκτοτε αποτελεί μια από τις κορυφαίες ελληνικές εταιρείες στον κλάδο του φωτισμού. Τα τελευταία  χρόνια δραστηριοποιείται και στο εξωτερικό με πωλήσεις τόσο στην Ευρώπη όσο και στην Μέση Ανατολή, σφραγίζοντας την δυναμική της παρουσία με συμμετοχή σε διεθνής εκθέσεις φωτισμού. Η εταιρεία εδρεύει στην περιοχή Νέα Φιλαδέλφεια.

Η εταιρεία ΗΛΕΚΤΡΟΝ ΑΒΕΕ αναζητά σχεδιαστή/στρια προϊόντων/ product designer για την ενσωμάτωση του/της στο τμήμα Έρευνας και Ανάπτυξης . Κύριο αντικείμενο εργασίας αποτελεί η σύλληψη και η σχεδίαση αρχιτεκτονικών φωτιστικών σωμάτων .

Προσόντα

  • Σχετικό Πτυχίο από ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων όπως Solidworks, Geomagic Design, AutoCad, Corel Draw
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών.
  • Επαγγελματισμός, υπευθυνότητα και ικανότητα οργάνωσης χρόνου.
  • Ενθουσιασμός και πάθος για το αντικείμενο.
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.

Θα συνεκτιμηθεί ιδιαιτέρως

  • Σχετική προϋπηρεσία στον κλάδο.
  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρολογίας.

Επικοινωνήστε μαζί μας για αποστολή βιογραφικών με email, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

PRODUCT DESIGNER

Όμοιες Θέσεις

ΛΟΓΙΣΤΗΣ Aghia Paraskevi ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
Εργάτης Αποθήκης Ελευσίνα ΟΡΦΕΥΣ ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ ΔΙΕΘΝΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ Α.Ε.
Xειριστές Μηχανημάτων Έργου Αθήνα Τεχνική εταιρεία