Η θέση MERCHANDISER έχει αποθηκευτεί.

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η LOGO, με ηγετική παρουσία στον χώρο της κόλλας
και λοιπών συγκολλητικών & μονωτικών προϊόντων,

ζητά
Merchandiser

με έδρα την Αττική

για εργασία ΑΤΤΙΚΗ & ΕΠΑΡΧΙΑ (κωδ.SM2019)

Αρμοδιότητες

  • Λήψη παραγγελιών από τα καταστήματα των συνεργαζόμενων αλυσίδων super market
  • Τοποθέτηση προϊόντων στο ράφι
  • Εξασφάλιση εξαιρετικών σχέσεων με τα συνεργαζόμενα καταστήματα
  • Έρευνα ανταγωνισμού, λήψη τιμών

Παροχές

  • Βασικός μισθός + Bonus επίτευξης
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου (επιπλέον σπουδές θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων
  • Όρεξη για δουλειά
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Προσανατολισμός προς την επίτευξη στόχων
  • Δυναμισμός & ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα συχνών ταξιδιών
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ (e-mail, excel, word)
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου (υποχρεωτική)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)
  • Άμεση διαθεσιμότητα

Κωδικός αναφοράς

SM2019