Η θέση Category Manager έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Category Manager από την εταιρεία Max Stores Α.Β.Ε.Ε.

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Alimos

Περιγραφή Θέσης

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ:

Η Max Stores Α.Β.Ε.Ε., επιθυμεί να προσλάβει υπεύθυνο κατηγορίας για το Τμήμα Αγορών της.

ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ:

Ο υποψήφιος θα πρέπει να:

  • Διαχειρίζεται και να παρακολουθεί τις πωλήσεις της κατηγορίας του.
  • Διαχειρίζεται τα αποθέματα της κατηγορίας του.
  • Διαχειρίζεται τους υπάρχοντες προμηθευτές της κατηγορίας του και να βρίσκει νέους.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ιδιαίτερα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει προϋπηρεσίας και προσόντων.
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται εμπιστευτικές και θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια κατά τη διαχείρισή τους.

Απαραίτητα Προσόντα

ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ:

  • Πτυχίο AEI σε έναν από τους παρακάτω τομείς (ή συναφές αντικείμενο):
    • Οικονομικά
    • Διοίκηση Επιχειρήσεων
  • Πολύ καλή χρήση (προφορικής και γραπτής) της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών ΜS - Office.
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες με έμφαση στις ικανότητες διαπραγμάτευσης και επιρροής.
  • Πολύ καλές οργανωτικές ικανότητες.
  • Θα εκτιμηθούν γνώσεις και ικανότητες σχετικά με ζωγραφική και κατασκευές (DIY).
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους).
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου.

Κωδικός αναφοράς

n/a