Η θέση Marketing / HR / Sales έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Marketing / HR / Sales από την εταιρεία Marketing Company

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Μία εκ των κορυφαίων διαφημιστικών εταιριών στο χώρο του Marketing και της εκπροσώπησης μεγάλων εταιρικών πελατών, λόγω ανάληψης ενός νέου επενδυτικού project στο τομέα της ενέργειας, καθίσταται η ανάγκη άμεσης ένταξης 2 ατόμων που επιθυμούν να αναλάβουν αρμοδιότητες στα τμήματα: Customer service - Επικοινωνίας Πωλήσεων – Marketing

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ ιδανικού υποψηφίου

•Ευχέρεια λόγου και επικοινωνίας

•Οργανωτικές Ικανότητες και πνεύμα ομαδικότητας

•Καλή γνώση Αγγλικών

•Πτυχίο Marketing/Διαφήμισης/Δημοσίων Σχέσεων (εκτιμάται θετικά αλλά δεν απαιτείται)

Η εταιρεία δίνει τη δυνατότητα στον υποψήφιο να αποκτήσει σημαντικές ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης, να ταξιδέψει σε Ελλάδα και εξωτερικό με αφορμή διάφορα εκπαιδευτικά προγράμματα και να καταρτιστεί πλήρως μέσα από καθημερινή εκπαίδευση και καθοδήγηση. Παρέχεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με πλήρες πακέτο ασφάλισης σε συνθήκες ενός σύγχρονου και φιλικού περιβάλλον.

Η διαδικασία αξιολόγησης των υποψηφίων θα ξεκινήσει την Δευτέρα 06/05/2019 και θα ολοκληρωθεί την Παρασκευή 17/05/2019. Οι συνεντεύξεις των υποψηφίων θα πραγματοποιηθούν στα γραφεία της εταιρείας στην Αθήνα. Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους μέσω e-mail στο: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

EAS-2

Όμοιες Θέσεις

Πωλητές Τηλεφωνίας - Αττική Αθήνα-Αθήνα Plaisio Computers
HR Manager Αθήνα-Αθήνα International Company
Customer Service Officer Αθήνα-Magoula-190 18 ΕΤΕΜ Α.Ε.
Στελέχωση Τμήματος Marketing Αθήνα-Peristeri-121 34 D.One
Υπάλληλος Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Οφειλών Αθήνα-Αθήνα Νικ. Α. Ανδρικόπουλος & Συνεργάτες
Collection Agents Αθήνα-Αθήνα Δικηγορική εταιρεία