Η θέση Make-up Artist / Αισθητικός - Αθήνα, Αεροδρόμιο έχει αποθηκευτεί.

Make-up Artist / Αισθητικός - Αθήνα, Αεροδρόμιο από την εταιρεία INGROUP

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για εταιρεία πελάτη:

MAKE
 UP ARTIST – ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ

-ΑΘΗΝΑ, ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ

Προσόντα:

  • Απόφοιτοι σχολής μακιγιάζ ή αισθητικής
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (απαραίτητη). Οποιαδήποτε γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη.
  • Άτομα με εμπειρία στην πώληση καλλυντικών προϊόντων
  • Άτομα δυναμικά, εξωστρεφή που μπορούν να συνδυάζουν το μακιγιάζ, την επικοινωνία & διαχείριση των πελατών με πώληση
  • Άτομα που μπορούν να προσεγγίσουν και να διαχειριστούν αποτελεσματικά τους πελάτες και τις ανάγκες τους
  • Άτομα που μπορούν να λειτουργήσουν αποτελεσματικά & ανταγωνιστικά στο χώρο του καταστήματος καλλυντικών
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παρέχονται:

  • Ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης
  • Καλύπτονται έξοδα μετακίνησης

Οι ενδιαφερόμενοι -ες που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους, μέσω e-mail: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

n/a