Η θέση Junior Marketing & Sales Assistant έχει αποθηκευτεί.

Junior Marketing & Sales Assistant από την εταιρεία Marketing & Consulting Company

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εξειδίκευση της εταιρείας μας στην παροχή υπηρεσιών marketing, επικοινωνίας και πωλήσεων αλλά και τα μετρήσιμα ποιοτικά αποτελέσματα που παρέχουμε στους πελάτες μας, έχουν πλέον εδραιώσει την φήμη μας στην αγορά.

Η ανάληψη ενός νέου διαφημιστικού project στον τομέα της ενέργειας είναι η επιβράβευση της επιτυχούς πορείας της εταιρείας μας. Προκύπτει λοιπόν η ανάγκη κάλυψης 2 θέσεων από νέα, δυναμικά και φιλόδοξα άτομα που διανύουν τα πρώτα βήματα της επαγγελματικής τους πορείας και είναι σε θέση να εκφράσουν ιδέες και να δουλέψουν αποτελεσματικά σε ομάδες.

Διαθέσιμες Θέσεις Κάλυψης:

1.  Πωλήσεις / ανάπτυξη πελατολογίου

2.  Marketing / Συντονισμός διαφημιστικής καμπάνιας

Απαραίτητα Προσόντα

Ένα ιδανικό για εμάς προφίλ υποψηφίου είναι:

 Άριστες ηγετικές και επικοινωνιακές ικανότητες

 Ευχάριστος και δυναμικός χαρακτήρας

 Ομαδικό πνεύμα

 Πτυχίο Marketing/Διαφήμισης/Δημοσίων Σχέσεων (εκτιμάται θετικά αλλά δεν απαιτείται)

Οι αρμοδιότητες / καθήκοντα του υποψηφίου είναι:

 Συμμετοχή στον σχεδιασμό, την παρουσίαση και την εφαρμογή των αποδοτικών και αποτελεσματικών στρατηγικών μάρκετινγκ που ακολουθεί η εταιρεία

 Υποστήριξη στην υλοποίηση των διαφημιστικών προγραμμάτων και των προωθητικών ενεργειών

 Συμμετοχή στην αύξηση αναγνωρισιμότητας των clients μέσω στοχευμένων πρακτικών

Η εταιρεία παρέχει στον υποψήφιο:

 Μόνιμη απασχόληση με προοπτικές εξέλιξης

 Συνεχή εκπαίδευση

 Σύγχρονο και νεανικό περιβάλλον

 Πλήρες πακέτο αποδοχών

Αν επιθυμείς να ενταχθείς στην ομάδα μιας πετυχημένης επιχείρησης η οποία κερδίζει συνεχώς μερίδιο αγοράς και αυξάνει ολοένα και περισσότερο την δυναμική και την κερδοφορία της σε περιόδους κρίσης τότε στείλε το βιογραφικό σου σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση της εταιρείας: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

SB/2

Όμοιες Θέσεις

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ MARKETING Αθήνα-Αθήνα ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ
Marketing & Digital Marketing Administrator Αθήνα-Αθήνα Τrip Tailors
Marketing & Communication Specialist Αθήνα-Magoula-190 18 ΕΤΕΜ Α.Ε.
Marketing Specialist Αθήνα-Αθήνα SOFTONE TECHNOLOGIES
Social Network Account Operators (Remote) Όλη η Ελλάδα Global Services Ltd
ΣΤΕΛΕΧΟΣ MARKETING Αθήνα-Αθήνα Digital SIMA ΑΕ
Project Manager Αθήνα-Melissia-151 27 DATA COMMUNICATION
SENIOR PRODUCT MARKETING MANAGER Αθήνα-Αθήνα Intersys
Marketing Αθήνα-Galatsi-111 47 A-Zadvertising