Η θέση Junior Marketing & Sales Trainee έχει αποθηκευτεί.

Junior Marketing & Sales Trainee από την εταιρεία Εταιρεία Marketing

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία μας είναι μία δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση που ασχολείται με όλο το φάσμα ενεργειών μάρκετινγκ και επικοινωνίας για λογαριασμό μεγάλων πολυεθνικών εταιρειών. Μέσα από άρτια γνώση και χρήση συστημάτων έρευνας αγοράς καθώς επίσης και με την ανάπτυξη νέων συστημάτων στο χώρο των πωλήσεων, έχει εδραιώσει την φήμη της στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ ιδανικού Υποψηφίου:

 Ευχέρεια λόγου και επικοινωνίας

 Οργανωτικές Ικανότητες και πνεύμα ομαδικότητας

 Καλή γνώση Αγγλικών

 Πτυχίο Marketing/Διαφήμισης/Δημοσίων Σχέσεων (εκτιμάται θετικά αλλά δεν απαιτείται)

Η εταιρεία προσφέρει:

 Σύγχρονη και συνεχή εκπαίδευση με ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

 Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον

 Δυνατότητα απόκτησης εμπειρίας μέσα από την ανάληψη διαφόρων project

 Πλήρες πακέτο αποδοχών

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ όπως αποστείλουν το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Οι συνεντεύξεις των υποψηφίων θα πραγματοποιηθούν στα γραφεία της εταιρείας στην Αθήνα. Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Κωδικός αναφοράς

RQ3