Η θέση Junior Επιθεωρητής Πωλήσεων έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Junior Επιθεωρητής Πωλήσεων από την εταιρεία Optimal HR Group

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Optimal HR Group, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη αλυσίδα καταστημάτων επίπλου, αναζητά

Junior Επιθεωρητή Πωλήσεων
με έδρα την Αθήνα

Βασικές Αρμοδιότητες:
  • Εποπτεία και παρακολούθηση των καταστημάτων δικτύου (εντός και εκτός Αττικής)
  • Οργάνωση και συντονισμός του πλάνου ανάπτυξης της εταιρείας
  • Ανάπτυξη και διατήρηση πελατειακών σχέσεων

Απαραίτητα Προσόντα:
  • Έως 3 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ σε Διοίκηση Επιχειρήσεων ή σχετικού κλάδου
  • Εμπειρία σε διαχείριση μεγάλων πελατών
  • Εμπειρία σε διαχείριση και συντονισμό ομάδας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (προφορικός και γραπτός λόγος)
  • Δυνατότητα ταξιδίων

Παροχές:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

Junior Επιθεωρητής Πωλήσεων