Η θέση Guest Relations Assistant έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα
Εποχική/Προσωρινή απασχόληση
Ηράκλειο
4 Αιτήσεις

Περιγραφή Θέσης

O ξενοδοχειακός Όμιλος,Golden Hotels Group, αναζητά για τις ξενοδοχειακές του μονάδες, 4* και 5* αντίστοιχα , συνεργάτες για την σεζόν 2019, με σκοπό την στελέχωση της παρακάτω θέσης

Guest Relations Assistant

Επιθυμητά Προσόντα
  • Σχετική εργασιακή εμπειρία 3-5 ετών σε 4* ή 5 * ξενοδοχειακές μονάδες
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής και Γερμανικής Γλώσσας. Η γνώση  Γαλλικής, θα συνεκτιμηθεί
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ
  • Γνώση Ξενοδοχειακών προγραμμάτων
  • Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Ικανότητα διαχείρισης κρίσεων
  • Ευχάριστη και ευγενική προσωπικότητα

Προσφέρονται:
  • Επαγγελματική ανάπτυξη σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Aνταγωνιστικό πακέτο οικονομικών απολαβών
  • Μεταφορά

Eπισκεφτείτε μας !
www.insulaalba.com/

Όμοιες Θέσεις

Υπάλληλος Υποδοχής Ηράκλειο Golden Hotels Group
HOTEL MANAGER Ηράκλειο Hotel in Crete