Η θέση Ex. Sous Chef έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Ex. Sous Chef

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Χαλκίδα

Περιγραφή Θέσης

Βιομηχανία τροφίμων στην περιοχή Χαλκίδας ζητά Ex. Sous chef.
Κύριες αρμοδιότητες :
• Επίβλεψη για την εξασφάλιση όλης της ομαλής και αποτελεσματικής λειτουργίας της κουζίνας.
• Καθοδήγηση και υποστήριξη όλων των μελών της ομάδας.
• Άμεση επίλυση των προβλημάτων όποτε συμβαίνουν με την καθοδήγηση του Ex. Chef.
• Συνεχής εκπαίδευση.
• Συνεχής βελτίωση της ικανοποίησης των πελατών ,τήρηση των προτύπων υγιεινής και
   διαχείρισης τροφίμων.
• Θα καθοδηγεί την ομάδα ενεργώντας ως πρότυπο.

Προσόντα / προϋποθέσεις:
• Δίπλωμα τουριστικής ή μαγειρικής σχολής.
• Δεκαετή εμπειρία ως Chef κατά προτίμηση σε ξενοδοχείο ή εστιατόριο 4 ή 5 αστέρων με υψηλά πρότυπα.
• Καλή γνώση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στην κουζίνα σύμφωνα με τις πολιτικές και διαδικασίες HACCP με υπευθυνότητα για την τήρηση τους στην καθημερινή λειτουργία.
• Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων με ακρίβεια, ταχύτητα και αποτελεσματικότητα.

Παροχές:
• Αποδοχές ανάλογες των προσόντων.
• Άριστο περιβάλλον εργασίας.
• Προοπτικές εξέλιξης.
• Συνεχής εκπαίδευσης .
• Στέγη για εργαζόμενο εκτός έδρας