Η θέση e- shop Assistant έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Νέα Ερυθραία

Περιγραφή Θέσης

Αναφερόμενος/η στον E-Commerce Manager, οι κύριες αρμοδιότητες

του/της περιλαμβάνουν:

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Online εξυπηρέτηση πελατών
  • Τηλεφωνική λήψη και καταγραφή παραγγελιών
  • Φυσική επεξεργασία παραγγελιών (συλλογή προϊόντων, προετοιμασία & πακετάρισμα προϊόντων, αποστολή)
  • Online επεξεργασία παραγγελιών (τιμολόγηση, αποστολή, data entry)
  • Προτάσεις για νέα προϊόντα και παρακολούθηση του product management
  • Βασικές κινήσεις αποθήκης/logistics (παραλαβή προϊόντων, ενδο-διακινήσεις προϊόντων)
  • Διαχείριση Social Media

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχιούχος ΤΕΙ  ή ΑΕΙ
  • Διετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
    • Πολύ καλή γνώση και ευχέρεια στο χειρισμό Windows και Ms Office
    • Γνώση Αγγλικών
    • Ευχέρεια στη γραπτή επικοινωνία και στην σύνταξη κειμένων και αναφορών

Προσωπικά Χαρακτηριστικά

  • Οργανωτικές ικανότητες/μεθοδικότητα ,υπευθυνότητα και πνεύμα ομαδικότητας
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων
  • Ικανότητα πρωτοβουλίας και λήψης αποφάσεων
  • Ικανότητα απόδοσης σε συνθήκες πίεσης
  • Διορατικότητα και άμεση αντιμετώπιση των προβλημάτων

Η Εταιρία προσφέρει

  • Μεγάλες προοπτικές εξέλιξης
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Επικοινωνία
Υποψηφίων στα παρακάτω στοιχεία:

  • Τηλέφωνο: 210-3307730 & 210-3307720-9
  • Fax: 210-3303490
  • E-mail: Επιλέγοντας Αίτηση
  • Ταχυδρομικά στην διεύθυνση :
    • ΦΩΣ – ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΑΝΑΒΕΙ, Κολοκοτρώνη 29, 14671 Νέα Ερυθραία

Κωδικός αναφοράς

e- shop Assistant

Social Network Account Operators (Remote) Αθήνα Global Services Ltd
Ταμίας Αθήνα NIKOLIS GROUP
INBOUND SALES ADVISOR(INS) Αθήνα ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
Junior & Senior CRM Consultant Μαρούσι Cognity
Web Application Software Engineer. (Ref.wase) Melissia DATA COMMUNICATION
Project Manager Melissia DATA COMMUNICATION
.NET Developer Metamorfossi Yuboto