Η θέση Customer Service & Back Office Representative 6 έχει αποθηκευτεί.

Customer Service & Back Office Representative 6 από την εταιρεία ICAP GROUP

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος του ομίλου ICAP, του μεγαλύτερου Ομίλου Παροχής Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στη Νότιο-Ανατολική Ευρώπη. Εξειδικεύεται  στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Η ICAP Recruitment Solutions για λογαριασμό πελάτη της που δραστηριοποιείται στο χώρο της παραγωγής και διανομής τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών στο ναυτιλιακό κλάδο, αναζητά υποψήφιο για την κάλυψη της παρακάτω θέσης:

Customer Service & Back Office Representative (Ref: 4569/CS/RS/GR)

Απαραίτητα Προσόντα

O/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την παροχή ποιοτικής τηλεφωνικής εξυπηρέτησης και υποστήριξης, την ικανοποίηση αιτημάτων πελατών αλλά και τη διαχείριση Back Office αιτημάτων

Επιθυμητά προσόντα:

 Εμπειρία στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση για λογαριασμό εταιρείας τηλεπικοινωνιών

 Εμπειρία στη διαχείριση back office αιτημάτων στις τηλεπικοινωνίες

 Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και διαχείρισης δύσκολων και απαιτητικών πελατών

 Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία

 Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ, σε περιβάλλον Windows (MS Office)

 Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας

Η εταιρεία προσφέρει:

 Πλήρες πακέτο αποδοχών

 Συνεχή εκπαίδευση

 Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

 Προοπτικές εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

4569/CS/RS/GR