Η θέση Courier έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία στο χώρο των υπηρεσιών υγείας, επιθυμεί να προσλάβει:

 Courier

Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες:

  • Κάτοχος άδειας οδήγησης μοτοσικλέτας
  • Κάτοχος μηχανής (έως 150 κυβικά)
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός (1) έτους σε θέση εξωτερικών εργασιών/courier
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες & πελατοκεντρική αντίληψη
  • Δυνατότητα εργασίας σε ευέλικτα ωράρια/βάρδιες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσφέρονται:

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σ΄ ένα σύγχρονο και αξιοκρατικό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι/ ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Κωδικός αναφοράς

Courier