Η θέση Call Center Agents - Μερική Απασχόληση έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Call Center Agents - Μερική Απασχόληση

Μερικής Απασχόλησης
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η  CELESTINO, η μεγαλύτερη Ελληνική εταιρεία γυναικείας ένδυσης, επεκτείνει συνεχώς τις δραστηριότητές της και αναζητεί Call Center Agents μερικής απασχόλησης (4ωρο πρωινό ή/και βραδινό ωράριο).

Ο ιδανικός υποψήφιος μιλάει άπταιστα ελληνικά, προκειμένου να είναι σε θέση να εξυπηρετεί τους πελάτες του τηλεφωνικού κέντρου της Celestino, ενώ χαρακτηρίζεται από ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες, έχει ευχάριστη προσωπικότητα, ευελιξία και πελατοκεντρική αντίληψη.

Καθήκοντα

  • Έγκαιρη, έγκυρη και αποτελεσματική διαχείριση εισερχομένων & εξερχομένων κλήσεων εξυπηρέτησης πελατών
  • Διερεύνηση αναγκών και καθοδήγηση πελατών
  • Δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μεταξύ του πελάτη και της εταιρείας
  • Αξιοποίηση ευκαιριών προώθησης των προϊόντων της εταιρίας
  • Έγκυρη, γρήγορη και αποτελεσματική ενημέρωση των απαραίτητων  πληροφοριακών συστημάτων του τηλεφωνικού κέντρου
  • Επίτευξη προσωπικών  και ομαδικών στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άπταιστα Ελληνικά σε προφορικό & γραπτό λόγο
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε ρόλο τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Γνώση Αγγλικών σε επίπεδο Proficiency
  • Γνώσεις Η/Υ
  • Γνώσεις Microsoft Office
  • Τυφλό σύστημα πληκτρολόγησης
  • Ισχυρές δεξιότητες τηλεφωνικής και γραπτής επικοινωνίας
  • Ενεργητική ακρόαση
  • Ομαδικό πνεύμα και επαγγελματισμός

Επιπλέον Προσόντα

  • Γνώσεις συστημάτων ERP
  • Εξοικείωση με συστήματα CRM
  • Γνώσεις social media marketing

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον.
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και πρόγραμμα ομαδικής ασφάλισης.

Κωδικός αναφοράς

CC-PT