Η θέση Beautician έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Kassandrino

Περιγραφή Θέσης

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel & Spa στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει Αισθητικό για το τμήμα του Spa

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων:

  • Απαραίτητη γνώση σε θεραπείες προσώπου και σώματος
  • Απαραίτητη γνώση μανικιούρ- πεντικιούρ, αποτρίχωση
  • Γνώση κομμωτικής θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας. Δεύτερη ξένη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν.
  • Οργανωτική με επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Άνεση στην επικοινωνία, πώληση και προώθηση προϊόντων.
  • Προσανατολισμός στην ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών.
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά.
  • Ικανότητα διαχείρισης καθηκόντων με υπομονή και αξιοπιστία.
  • Πνεύμα ομαδικότητας και ικανότητα άριστης συνεργασίας με τους συναδέλφους.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών με ασφάλιση.
  • Διαμονή και πλήρης διατροφή.
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.

** Βιογραφικό με επιθυμητή πρόσφατη φωτογραφία.

Κωδικός αναφοράς

n/a