Η θέση 'Ελα μαζί μας στην επιτυχία! Εμείς δεν υποσχόμαστε. Πράττουμε! έχει αποθηκευτεί.

'Ελα μαζί μας στην επιτυχία! Εμείς δεν υποσχόμαστε. Πράττουμε! από την εταιρεία REMAX Elite & REMAX Εν Οίκω

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Έλα μαζί μας στην επιτυχία! Εμείς δεν υποσχόμαστε. Πράττουμε!

Η RE/MAX Elite και η RE/MAX Εν Οίκω, μέλη της Νο 1 εταιρείας στο ελληνικό και διεθνές real estate αναζητούν άμεσα συνεργάτες-συμβούλους ακινήτων για τη στελέχωση του ανθρώπινου δυναμικού τους.

Ψάχνουμε ταλαντούχους υποψήφιους που επιθυμούν να ξεφύγουν από τον μέσο όρο και να ενταχθούν με τους καλύτερους επαγγελματίες ακίνητης περιουσίας στην Ελλάδα και στον κόσμο, με αυτούς που έφεραν την καινοτομία και την αλλαγή στον κλάδο των ακινήτων.

Δραστηριοποιούμαστε σε όλη την Ελλάδα και παρέχουμε ολοκληρωμένες κτηματομεσιτικές υπηρεσίες μέσω σύγχρονων μεθόδων προώθησης ακινήτων, μέσα από τα γραφεία μας σε βόρεια και νότια προάστια.

Ποιοι είμαστε;

Το παγκόσμιο αποτύπωμά μας είναι ασύγκριτο από οποιοδήποτε άλλο εμπορικό σήμα ακινήτων. Είμαστε το Νο 1 δίκτυο σε ανάπτυξη franchise μεσιτικών γραφείων στην Ελλάδα και στον κόσμο και Νο 5 σε όλα τα franchise δίκτυα παγκοσμίως ανεξαρτήτως κλάδου.

Είμαστε μία δυναμική εταιρεία, που πιστεύει ότι η επιτυχία οφείλεται στο ανθρώπινο δυναμικό. Βασική αρχή της επιτυχίας μας είναι η εξέλιξη των συνεργατών μας. Με ορθή διερεύνηση επιλέγουμε τα κατάλληλα άτομα που θα στελεχώσουν τα γραφεία μας, διατηρώντας το ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και όχι στοχεύοντας στην πληθώρα ατόμων, διακυβεύοντας έτσι το άριστο περιβάλλον.

Συνεργασία = Εμπιστοσύνη!

Αν έχεις θέληση για επιτυχία και όρεξη για δουλειά έλα να γίνεις μέλος της ομάδας μας!

Προσφέρουμε:

 Ενεργό χαρτοφυλάκιο αγοραστών-πωλητών εσωτερικού και εξωτερικού

 Δυνατότητα υψηλών εισοδημάτων

 Μοναδική, διαρκής και υψηλού επιπέδου εκπαίδευση από top εκπαιδευτές

 Καθημερινή Υποστήριξη και Εγχειρίδιο πετυχημένης πορείας τις πρώτες 60 ημέρες, για άμεσο και κερδοφόρο αποτέλεσμα

 Ευχάριστο και άρτια δομημένο περιβάλλον εργασίας

 Σύγχρονες μέθοδοι τεχνολογίας και Marketing (On line & Off line)

 Πρωτοποριακό σύστημα διαχείρισης ακινήτων (CRM)

 Ευρύ δίκτυο συνεργασιών με 67 γραφεία της RE/MAX και πάνω από 755 συμβούλους ακινήτων

 Διοικητικές, τεχνικές, νομικές και συμβουλευτικές υπηρεσίες

 Προοπτικές εξέλιξης και δημιουργίας ομάδων

 Ευέλικτο ωράριο.

Απαραίτητα προσόντα:

Δεν χρειάζεται να έχεις ιδιαίτερο εκπαιδευτικό υπόβαθρο ή πολυετή επαγγελματική εμπειρία, παρά μόνον προσήλωση στο στόχο και πάθος για εξέλιξη!

Αν πάλι είσαι μεσίτης, αν είσαι πωλητής, αν είσαι μηχανικός, αν είσαι ασφαλιστικός σύμβουλος, αν είσαι ιατρικός επισκέπτης, αν είσαι διαφημιστής, αν είσαι τραπεζικό στέλεχος ή εκτιμητής τραπέζης, αν είσαι υπάλληλος και θέλεις να στοχεύσεις υψηλότερα βγάζοντας επιπλέον χρήματα, τότε απευθύνσου σε εμάς.

Μπορείς; Είσαι έτοιμος;

Γιατί όταν ο μαθητής είναι έτοιμος, ο δάσκαλος θα εμφανισθεί.

(When the student is ready, the teacher will appear ‘’Tao Te Ching’’)

Θέλεις να είσαι ο απόλυτος κυρίαρχος/leader της περιοχής σου;

Θέλεις να μάθεις τη δύναμη της αποκλειστικότητας;

Είσαι έτοιμος για την επιτυχία, έλα μαζί μας και κυνήγησε το όνειρο!

Μόνο όταν κυνηγήσεις κάτι, μπορείς και να το πιάσεις.

Εμείς ξέρουμε το πώς και θα σε βοηθήσουμε!

Άδραξε την ευκαιρία και έλα μαζί μας!

Κλείσε ένα ραντεβού στα: 210 6085670, [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ], RE/MAX Εν Οίκω

    210 9355250, [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ], RE/MAX Elite

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Assistant Commercial Manager Αθήνα Archirodon Group N.V
AutoCAD Designer (Technical Office) Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Static & Rotating Equipment Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Administration Manager Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Junior Civil Marine Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Administration Officer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Materials Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Lead Process Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V