Η θέση ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ έχει αποθηκευτεί.

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ από την εταιρεία Dryfo-Menexopoulos Bros S.A

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Kalochori

Περιγραφή Θέσης

Χειριστής Μηχανών Παραγωγής

Τόπος απασχόλησης: Καλοχώρι, Θεσσαλονίκη

Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να είναι έως 35 ετών και να διαθέτει:

 Πτυχίο Μηχανολογίας ή Αυτοματισμού Ανώτατης Εκπαίδευσης

 Γνώσεις Η/Υ (Office, Excel, MRP, CRM, ERP)

 Δυνατότητα προσαρμογής σε νέα πρότυπα και διαδικασίες

 Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε μονάδα παραγωγής τροφίμων ή σε τμήμα συντήρησης

 Ικανότητα προγραμματισμού, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου

 Υψηλό αίσθημα υπευθυνότητας και εχεμύθειας

 Στρατηγική σκέψη με δημιουργικότητα και πρωτοπορία

 Άριστη γνώση Αγγλικών

 Ευελιξία & προσαρμοστικότητα σε συνθήκες υψηλής πίεσης

Απαραίτητα Προσόντα

Κύριες Αρμοδιότητες:

 Χειρισμός, συντονισμός & επίβλεψη λειτουργίας γραμμών παραγωγής επεξεργασίας και συσκευασίας τροφίμων

 Ενημέρωση του προϊσταμένου για τυχόν αποκλίσεις ή εν δυνάμει προβλήματα ως προς την παραγωγική διαδικασία

 Ορθή τήρηση των κανόνων ασφαλείας, υγιεινής και καθαριότητας του χώρου εργασίας

 Ορθή τήρηση των συστημάτων διασφάλισης ποιότητας BRC, ISO 22000

 Ορθή διαχείριση α' υλών και έλεγχος της ποιότητας του τελικού παραγόμενου προϊόντος σύμφωνα με τις απαιτούμενες προδιαγραφές

 Συμμετοχή στην ανάπτυξη και εφαρμογή των διαδικασιών του τμήματος παραγωγής

Προσφέρουμε:

 Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα δυναμικό και αναπτυσσόμενο
περιβάλλον εργασίας

 Συνεχής υποστήριξη, ανάπτυξη και εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

n/a