Η θέση Χειριστής Μηχανημάτων Έργων (Φορτωτή - ΚΛΑΡΚ) έχει αποθηκευτεί.

Χειριστής Μηχανημάτων Έργων (Φορτωτή - ΚΛΑΡΚ) από την εταιρεία Agrohellas A.E

Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Η Agrohellas A.E. είναι μια αμιγώς ελληνική εταιρεία με έδρα τις Καστανιές Ορεστιάδας και σύγχρονες εγκαταστάσεις στην Αγχίαλο Θεσσαλονίκης. Είναι γνωστή για την επιτυχημένη της δραστηριότητα από το 1991 στην εμπορία ποιοτικών αγροτικών προϊόντων, πρώτων υλών και προσθετικών ζωοτροφών. Από το 2012 η δραστηριότητα της εταιρείας επεκτείνεται και στην εμπορία λιπασμάτων με βάση την ποιότητα και την αξιοπιστία που την χαρακτηρίζει.

Η εταιρεία μας αναζητά να προσλάβει άτομο ως Χειριστή Μηχανημάτων Έργων (Φορτωτή - ΚΛΑΡΚ), στην μονάδα της Αγχιάλου Θεσσαλονίκης.  Αντικείμενο της θέσης είναι η ενίσχυση της εσωτερικής διακίνησης των υλικών με σκοπό την αύξηση της αποτελεσματικότητας των υπηρεσιών προς τους πελάτες.

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

Τα απαραίτητα προσόντα είναι τα εξής:
  • Άδεια Χειριστή Μηχανημάτων ‘Έργου (φορτωτή)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχα οχήματα
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Οργανωτικότητα, μεθοδικότητα, επαγγελματισμός
  • Διάθεση για ομαδική εργασία σε ένα συνεχώς εξελισσόμενο και δυναμικό περιβάλλον
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

ΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ

Η εταιρία προσφέρει:
Η θέση προσφέρει δυναμικό περιβάλλον εργασίας, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΚΛΑΡΚ – ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Drymos ΙΩΝΙΚΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ Α.Ε.
Χειριστής Κλάρκ Θεσσαλονίκη ΤΝΤ
Χειριστής Μηχανημάτων Παραγωγής Θεσσαλονίκη Ε.Γ. ΠΑΣΣΙΑΣ ΑΒΕΕ
Αποθηκάριος Θεσσαλονίκη MAKIOS LOGISTICS
Μηχανικός Τεχνικής Υποστήριξης Θεσσαλονίκη Milkplan Α.Ε.
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Θεσσαλονίκη ΠΥΡΑΜΙΣ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΙΑ ΑΕ