Η θέση Υποστήριξη Λειτουργιών Operations & Logistics έχει αποθηκευτεί.

Υποστήριξη Λειτουργιών Operations & Logistics από την εταιρεία ΑΡΧΕΙΟΘΗΚΗ ΑΕ

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία ΑΡΧΕΙΟΘΗΚΗ ΑΕ -ηγέτιδα στο χώρο Φύλαξης και Διαχείρισης Αρχείου- επιθυμεί να εντάξει άμεσα στο Δυναμικό της για πλήρη απασχόληση:

Υποστήριξη Λειτουργιών Operations & Logistics
ΚΩΔ. ΘΕΣΗΣ : Asst_Ops_Log/02.19

Ο Υπάλληλος Υποστήριξης έχει την ευθύνη να παρακολουθεί και να υλοποιεί σωστά και έγκαιρα όλες τις καθημερινές εργασίες της Διεύθυνσης Operations & Logistics.

Αρμοδιότητες της θέσης αποτελούν:
  • Καθημερινός συντονισμός της ομάδας καταγραφής και των δρομολογίων.
  • Εξυπηρέτηση Αποθηκών.
  • Παραλαβή, καταχώρηση και αξιολόγηση των νέων παραλαβών και αποστολή δελτίων.
  • Yπεύθυνος για την τιμολόγηση των συνεργατών και τον έλεγχο αποθέματος πρώτων υλών της αποθήκης και προμηθειών των εγκαταστάσεων της Διεύθυνσης.
  • Ανανέωση και καταχώρηση πελατολογίου στα Συστήματα Διαχείρισης των Αποθηκών.
  • Διαχείριση του ανθρώπινου δυναμικού της Διεύθυνσης και των εργολάβων.
  • Τήρηση των κανόνων ασφαλείας προσωπικού.
  • Γνώση των Πολιτικών Ποιότητας, Ασφάλειας της Πληροφορίας και Περιβάλλοντος της Εταιρείας και ενημέρωση και εφαρμογή των Οδηγιών Εργασίας.