Η θέση Υποδιευθυντής Καταστήματος έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Υποδιευθυντής Καταστήματος από την εταιρεία Dell Exclusive Store

Πλήρης Απασχόληση
The Mall Athens, Μαρούσι

Περιγραφή Θέσης

Υποδιευθυντής Καταστήματος

(Κωδ. Θέσης St.Op.kar_181108)

To Dell Exclusive Store, το μόνο Concept Store στην Ελλάδα με λύσεις Dell, βρίσκεται στον 3ο όροφο του εμπορικού κέντρου The Mall Athens  στο Μαρούσι. Οι καταναλωτές μπορούν να αποκτήσουν την ξεχωριστή εμπειρία χρήσης πριν την αγορά προϊόντων του κορυφαίου κατασκευαστή, ενώ στον άρτιο αισθητικά και τεχνικά χώρο του καταστήματος, προβάλλονται παράλληλα και όλα τα μοντέλα της εξειδικευμένης σειράς Alienware για τους φανατικούς φίλους του gaming.

Επιθυμούμε να προσλάβουμε Υποδιευθυντή Καταστήματος για πλήρη απασχόληση στο The Mall Athens στο Μαρούσι.

Η θέση αναφέρεται στον Διευθυντή του Καταστήματος.

Αρμοδιότητες:
  • Διασφάλιση ομαλής λειτουργίας καταστήματος, σε συνεργασία με τον Διευθυντή
  • Εφαρμογή & έλεγχος τήρησης των διαδικασιών του Καταστήματος
  • Αποτελεσματική καθοδήγηση του δυναμικού του Καταστήματος
  • Πωλήσεις / επίτευξη των στόχων του Καταστήματος
  • Τιμολόγηση

Απαραίτητα προσόντα:
  • 2ετής προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Σχολής
  • Εξειδικευμένη γνώση προϊόντων τεχνολογίας
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διοίκησης ομάδας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)

Προσφέρουμε:
  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών και μεταβλητών αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια σύγχρονη επιχείρηση
  • Διαρκή εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

St.Op.kar_181108