Η θέση Υπεύθυνος Πωλήσεων έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Υπεύθυνος Πωλήσεων από την εταιρεία Gnosis assessment

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Πάτρα

Περιγραφή Θέσης

Σχέση απασχόλησης:    Πλήρης Απασχόληση
Θέση Προϊσταμένου :    Όχι
Κατηγορία:  Πωλήσεις
Απαιτούμενη Προϋπηρεσία:   Τουλάχιστον 2 έτη στις εξωτερικές πωλήσεις
Τελευταία ανανέωση:
Στοιχεία Επικοινωνίας Τηλέφωνο: 2118001881

Περιγραφή
Η εταιρεία  Gnosis assessment Hellas A.E. www.tieexams.gr και www.classicesol.gr εκπροσωπεί στην Ελλάδα τα αναγνωρισμένα από το ΑΣΕΠ Πιστοποιητικά Αγγλικών Test Of Interactive English (TIE)  και Classic International Esol  και διεξάγει εξετάσεις  για υποψηφίους που ενδιαφέρονται για την απόκτηση των  παραπάνω πιστοποιητικών.

Στο πλαίσιο ανάπτυξής της η εταιρεία Gnosis Assessment  Hellas ΑΕ επιθυμεί να προσλάβει συνεργάτη για το ΤΜΗΜΑ ΠΩΛΗΣΕΩΝ στην Πελοπόννησο με έδρα την ΠΑΤΡΑ.

Αρμοδιότητες και καθήκοντα υποψηφίων:
• Ανάπτυξη και διαχείριση πελατολογίου
• Επισκέψεις σε  κέντρα ξένων γλωσσών
• Ποιοτική εξυπηρέτηση συνεργατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
• Αναφορές πωλήσεων

Απαραίτητα προσόντα:
• Απολυτήριο λυκείου
• Εμπειρία σε εξωτερικές πωλήσεις τουλάχιστον 2 χρόνια
• Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
• Διάθεση για δημιουργική εργασία
• Ευχέρεια στην επικοινωνία
• Ικανότητα οργάνωσης και επίτευξης στόχων
• Ικανότητα προσέλκυσης και διατήρησης πελατών
• Καλές γνώσεις χρήσης υπολογιστή
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας θα εκτιμηθεί
• Δυνατότητα ταξιδίων
• Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ.

Η εταιρεία προσφέρει:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών(μισθός + bonus)
• Αυτοκίνητο
• Κινητό
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση
• Ευκαιρίες εξέλιξης και καριέρας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους μέσω e-mail.

Πληροφορίες στα τηλέφωνα 2118001881, εσωτερικό 1 ή στο κινητό   τηλ. 6958463579.

Κωδικός αναφοράς

Πωλητές Πάτρα