Η θέση Υπεύθυνος καταστήματος- Nicosia Mall (Λευκωσία) Κύπρος έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Υπεύθυνος καταστήματος- Nicosia Mall (Λευκωσία) Κύπρος από την εταιρεία SΚΕCHERS

Πλήρης Απασχόληση
Λευκωσία, Κύπρος

Περιγραφή Θέσης

Η SKECHERS είναι η Νο 2 μεγαλύτερη εταιρεία σε πωλήσεις υποδημάτων στην Αμερική και Νο 3 διεθνώς. Θεωρείται παγκόσμιο megabrand, διάσημο για την προσφορά  αθλητικών και casual υποδημάτων υψηλής ποιότητας και μοναδικής άνεσης, και ζητά να προσλάβει άμεσα για το αποκλειστικό κατάστημα υποδημάτων SKECHERS  στο Nicosia Mall, στην Κύπρο:

Υπεύθυνο Καταστήματος

Κωδικός θέσης: SKECHERS /Λευκωσία, Κύπρος

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να διακρίνονται για την οργάνωσή τους, την αναλυτική και δημιουργική σκέψη τους, την ευχάριστη προσωπικότητά τους, την επιθυμία τους να εργαστούν σε ένα περιβάλλον όπου απαιτείται μακροπρόθεσμη στρατηγική ανάπτυξη στις αγορές της Ελλάδας και της Κύπρου.

Επιθυμητά προσόντα:
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 έτη σε αντίστοιχη θέση.
  • Ικανότητα Άριστης Επικοινωνίας και Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού.
  • Άνεση στις Δημόσιες Σχέσεις και Αφοσίωση στην Εξυπηρέτηση Πελατών.
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ θα συνεκτιμηθεί στην αξιολόγηση.
  • Καλή Γνώση χειρισμού Η/Υ.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος).
  • Ικανότητα εφαρμογής του retail brand strategy και πάντα σε συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρίας.
  • Διάθεση για διάκριση, προσήλωση στους στόχους.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.

Η εταιρία προσφέρει:
  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν δυναμικό όμιλο με υψηλά standards οργάνωσης
  • Δυνατότητες προσωπικής ανάπτυξης και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους με email επιλέγοντας Αίτηση με την ένδειξη του κωδικού της θέσης του καταστήματος για το οποίο ενδιαφέρονται.
Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στα απαιτούμενα προσόντα δεν θα ληφθούν υπόψη.

Κωδικός αναφοράς

SKECHERS /Κύπρος

Όμοιες Θέσεις

Sales Engineer Λευκωσία Ανώνυμη εταιρία
Πωλητές/Ταμίες - Λευκωσία, Κύπρος Λευκωσία Flying Tiger Copenhagen
STORE MANAGER Λευκωσία Fabrecon Trading LTD