Η θέση Υπεύθυνος γραμμής παραγωγής λιπασμάτων έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Υπεύθυνος γραμμής παραγωγής λιπασμάτων από την εταιρεία Agrohellas A.E

Πλήρης Απασχόληση
Αγχίαλος Θεσσαλονίκης

Περιγραφή Θέσης

Η Agrohellas A.E. είναι μια αμιγώς ελληνική εταιρεία με έδρα τις Καστανιές Ορεστιάδας και σύγχρονες εγκαταστάσεις στην Αγχίαλο Θεσσαλονίκης. Η Agrohellas είναι γνωστή για την επιτυχημένη της δραστηριότητα από το 1991 στην εμπορία ποιοτικών αγροτικών προϊόντων, πρώτων υλών και προσθετικών ζωοτροφών. Από το 2012 η δραστηριότητα της εταιρείας επεκτείνεται και στην εμπορία λιπασμάτων με βάση την ποιότητα και την αξιοπιστία που την χαρακτηρίζει.

Η εταιρεία μας αναζητά να προσλάβει άτομο ως Υπεύθυνο γραμμής παραγωγής λιπασμάτων, στην μονάδα της Αγχιάλου  Θεσσαλονίκης, για να προγραμματίζει, οργανώνει, εποπτεύει, συντονίζει και επεμβαίνει σε όλες τις δραστηριότητες που σχετίζονται με τη, σύμφωνη με τις προδιαγραφές, παραγωγή και συντήρηση των προϊόντων και του εξοπλισμού της εταιρείας.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΕΣ
  • Επίβλεψη και εκτέλεση παραγωγής, χειρισμός και επίβλεψη ορθής λειτουργείας μηχανών ενσάκισης, big bag και παλετοποίησης
  • Σωστή και ασφαλή λειτουργία του τομέα
  • Τήρηση των κανόνων ορθής παραγωγής και του ελέγχου της ποιότητας
  • Συντήρηση του υπάρχοντος εξοπλισμού και την αξιολόγηση νέου εξοπλισμού και νέων τεχνικών
  • Στην ασφαλή χρήση των μηχανημάτων και τήρηση των διαδικασιών
  • Να αναζητά ευκαιρίες βελτίωσης της απόδοσης του τμήματος, προτείνει καινοτόμες μεθόδους ή αγορές (προμήθειες) και τρόπους συντήρησης που θα επιφέρουν αποτελεσματικότητα και οικονομία στην επιχείρηση.

ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ
Απαιτούμενα προσόντα

  • Τουλάχιστον 3 έτη εργασιακής πείρας σε βιομηχανία στην Παραγωγή ή τη Συντήρηση
  • Πτυχίο  κλάδων Μηχανολογίας / Ηλεκτρολογίας / Αυτοματισμών
  • Γνώσεις ηλεκτρολογικού σχεδίου
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ (MS Office , internet, εμπειρία βιομηχανικού λογισμικού)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή της Ιταλικής
  • Άριστη ικανότητα οργάνωσης χρόνου και ικανότητα επίτευξης στόχων
  • Ομαδικότητα και δυνατότητα εργασίας και επικοινωνίας με άλλα τμήματα
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Προσήλωση στην εφαρμογή κανόνων και διαδικασιών
  • Κριτική και προληπτική αντιμετώπιση προβλημάτων
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια και αναλυτική σκέψη
  • Ικανότητα ιεράρχησης και διαχείρισης καθηκόντων σε συνθήκες πίεσης
  • Ικανότητα διαχείρισης αλλαγής
  • Ικανότητα γρήγορης επέμβασης και επίλυσης τεχνικής φύσης προβλημάτων
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

ΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ
Η εταιρία προσφέρει:
Άριστο εργασιακό περιβάλλον, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, εταιρικό κινητό, συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

n/a