Η θέση Υπεύθυνος Αποθήκης έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Υπεύθυνος Αποθήκης από την εταιρεία ΑΝΕΛ Α.Ε.

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία γυναικείων ενδυμάτων ΑΝΕΛ Α.Ε.

αναζητά να προσλάβει υποψήφιο/-α για πλήρη απασχόληση στη θέση:

Υπεύθυνος Αποθήκης

Περιγραφή θέσης:

  • Πλήρης διαχείριση και παρακολούθηση εμπορευμάτων, διασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας αποθήκης
  • Διοίκηση, συντονισμός και εκπαίδευση προσωπικού
  • Έλεγχος παραλαβής και αποστολής εμπορευμάτων
  • Παρακολούθηση δεικτών απόδοσης και επίτευξης στόχων
  • Οργάνωση και τακτοποίηση αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση με ανάλογες ευθύνες, σε μεγάλο κέντρο αποθήκευσης εμπορικής εταιρίας,
  • Άριστη γνώση διαδικασιών (τήρηση όλου του προγράμματος λειτουργίας αποθήκευσης, παραλαβών, picking, διανομής κ.λπ.)
  • Πτυχίο μέσης, ανώτερης ή ανώτατης εκπαίδευσης
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ, συστημάτων διαχείρισης αποθηκών (ERP)
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα διαχείρισης έργων και επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα συντονισμού και διοίκησης ομάδας
  • Ικανότητα αναλυτικής σύνταξης αναφορών προς τη διοίκηση

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών & Bonus

Κωδικός αναφοράς

Υπεύθυνος Αποθήκης - Θεσσ.