Η θέση Υπεύθυνη/ος Καταστήματος έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Υπεύθυνη/ος Καταστήματος από την εταιρεία Celestino

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Έχοντας επενδύσει σε ολόκληρο το φάσμα δραστηριοτήτων, από τη δημιουργία, κατασκευή και διάθεση μέχρι την εισαγωγή, η CELESTINO, η μεγαλύτερη Ελληνική εταιρεία γυναικείας ένδυσης, αναζητεί για την στελέχωση του δικτύου των καταστημάτων της:

ΥΠΕΥΘΥΝΗ/Ο ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι έχουν εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά σε εταιρεία γυναικείας ένδυσης με υποκαταστήματα,  και είναι ικανοί να αναλάβουν την συνολική διαχείριση των λειτουργιών ενός καταστήματος Celestino, διασφαλίζοντας την ομαλή ροή των εργασιών, την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών, την άρτια οργάνωση των διαδικασιών και την επίτευξη των εταιρικών στόχων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 5ετής προϋπηρεσία ως Υπεύθυνη/ος Καταστήματος
  • Γνώση ανάλυσης επιχειρηματικών δεικτών
  • Πλήρη εξοικείωση με την χρήση ταμειακών συστημάτων
  • Γνώση προτύπων εξυπηρέτησης πελατών και τεχνικών πώλησης
  • Αντίληψη προτύπων Visual Merchandising
  • Βασική γνώση εργατικής νομοθεσίας
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Ηγετική φύση με ικανότητα παρακίνησης εργαζομένων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη και ικανότητα ταχείας επίλυσης προβλημάτων
  • Ευελιξία και δυνατότητα απόδοσης σε απαιτητικό περιβάλλον

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον.
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και πρόγραμμα ομαδικής ασφάλισης.

Κωδικός αναφοράς

ΥΠΚ-01