Η θέση ΠΩΛΗΤΗΣ-ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Β2Β-ΒΟΛΟΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΠΩΛΗΤΗΣ-ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Β2Β-ΒΟΛΟΣ

Πλήρης Απασχόληση
Ελλάδα

Περιγραφή Θέσης

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο των προϊόντων άτμισης, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης με έδρα τον Βόλο (Νομός Μαγνησίας):

ΠΩΛΗΤΗΣ-ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Β2Β

Περιγραφή θέσης:

  • Διαχείριση παραγγελιών Β2Β
  • Ενημέρωση των συνεργατών για διαθέσιμα η νέα προϊόντα,προσφορές και προωθητικές ενέργειες
  • Διαχείριση αιτημάτων συνεργατών και υποστήριξη μετά την πώληση
  • Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρίας
  • Σύνταξη οικονομικών προσφορών, διαπραγμάτευση όρων συνεργασίας, κλείσιμο συμφωνιών
  • Συνεχής παρακολούθηση και παρακίνηση του πελατολογίου-ανάπτυξη χαρτοφυλακίου πελατών
  • Χαρτογράφηση και ανάλυση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ με κατεύθυνση Διοίκηση Επιχειρήσεων/ Οικονομικά/ Marketing ( θα συνεκτιμηθεί )
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες, δυναμισμός, ομαδικό πνεύμα
  • Άριστη χρήση Αγγλικών σε προφορικό & γραπτό λόγο
  • Άριστη γνώση χειρισμού MS-Office
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες-Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον (2) δύο ετών εργασιακής εμπειρίας σε οργανωμένο τμήμα πωλήσεων με αποδεδειγμένη εμπειρία  στο κανάλι  Β2Β
  • Γνώση και προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένο περιβάλλον εργασίας (ERP συστημάτων ) θεωρείται απαραίτητη-Γνώση εμπορικού προγράμματος Entersoft θα προσμετρήσει θετικά
  • Ευχάριστη, ενθουσιώδης και ευγενική φυσιογνωμία

Παροχές εταιρίας:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και bonus βάσει επίτευξης στόχων
  • Εργασία σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης απασχόληση
  • Προοπτική επαγγελματικής ανέλιξης

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι, όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους στην διεύθυνση:  [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Κωδικός αναφοράς

6685