Η θέση ΥΠΕΥΘΥΝΗ/ΟΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ/ΗΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ έχει αποθηκευτεί.

ΥΠΕΥΘΥΝΗ/ΟΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ/ΗΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ από την εταιρεία MEGA OUTLET

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Το εμπορικό κέντρο MEGA OUTLET με έδρα  τη Θεσσαλονίκη αναζητά υπεύθυνες/oυς - πωλητές/τριες και visual merchandiser για τη στελέχωση καταστημάτων λιανικής του.

Απαραίτητα προσόντα

  • Ανάλογη προϋπηρεσία  τουλάχιστον 3 έτη στον χώρο της ένδυσης
  • Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης ανθρωπίνου δυναμικού
  • Ικανότητα οργάνωσης παραλαβών και αποθήκης
  • Ικανότητα πωλήσεων, εξυπηρέτησης πελατών και παρακολούθησης στόχων
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

Αποστολή βιογραφικών πατώντας "Αίτηση".

Κωδικός αναφοράς

ΥΠΕΥΘΥΝΗ/ΟΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ/ΗΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜ