Η θέση Υπάλληλος πρατηρίου καυσίμων έχει αποθηκευτεί.

Υπάλληλος πρατηρίου καυσίμων από την εταιρεία Εταιρεία διαχείρισης πρατηρίων

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Μύκονος

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία διαχείρισης πρατηρίων αναζητεί νέo/νέα για τη θέση υπαλλήλου πρατηρίου καυσίμων στην Μύκονο.

Τυπικά προσόντα:  Απολυτήριο Λυκείου, Γνώσεις Η/Υ, Αγγλικά, εργατικός, επικοινωνιακός με ευχάριστη προσωπικότητα και διάθεση για εξέλιξη.

E
πιθυμητή η προϋπηρεσία σε πρατήριο καυσίμων τουλάχιστον ενός έτους.

Παρακαλούμε οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6951811365

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Checker/Controller Μύκονος Scorpios
Freelance Sales Advisor / Real Estate Agent Μύκονος , Νάξος , Σύρος , Σαντορίνη , Πάρος ENGEL & VOLKERS
Guest Experience Agent Μύκονος San Giorgio
Barista Naoussa-844 01 Cafe στη Νάουσα της Πάρου
Αποθηκάριος Πάρος ΚΑΥΚΑΣ ΑΕ
Sales Associates Μύκονος Loro Piana
Transfer Executive, TUI Destination Experiences Μύκονος TUI Destination Experiences