Η θέση Υπάλληλος Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Οφειλών έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

Υπάλληλος Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Οφειλών

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος του ομίλου ICAP του μεγαλύτερου Ομίλου Παροχής Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στη Νότιο-Ανατολική Ευρώπη. Εξειδικεύεται  στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Η ICAP Recruitment Solutions για λογαριασμό πελάτη της, γνωστή Δικηγορική Εταιρία, με ειδίκευση στον κλάδο των ληξιπρόθεσμων απαιτήσεων, αναζητά προσωπικό για την κάλυψη της παρακάτω θέσης:

Υπάλληλος Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Οφειλών (Ref. 3929/CA/RS/GR)

Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την διαχείριση και τον διακανονισμό ειδικού χαρτοφυλακίου που χειρίζεται η εταιρία.

Επιθυμητά  προσόντα:

 Εμπειρία στη διαχείριση ληξιπρόθεσμων οφειλών ή διαχείρισης παραπόνων πελατών

 Διαπραγματευτικές ικανότητες

 Ευχέρεια στην επικοινωνία και τις διαπροσωπικές σχέσεις

 Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής  γλώσσας (γραπτά και προφορικά)

 Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ, σε περιβάλλον Windows (κυρίως Word, Excel)

 Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης

Απαραίτητα Προσόντα

Η εταιρεία προσφέρει:

 Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

 Μηνιαία απόδοση ατομικού και ομαδικού μπόνους παραγωγικότητας βάσει αντικειμενικής αξιολόγησης

 Συνεχής εκπαίδευση

 Προοπτικές εξέλιξης

 Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Κωδικός αναφοράς

3929/CA/RS/GR