Η θέση Υπάλληλος Γραφείου / Λογιστηρίου έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Υπάλληλος Γραφείου / Λογιστηρίου από την εταιρεία BIOFARM

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Πρωτοπόρος εταιρία παραγωγής & εμπορίας Βιολογικών προϊόντων,
αναζητά υπάλληλο γραφείου / λογιστηρίου με τα εξής προσόντα, δεξιότητες & καθήκοντα:

- Τιμολόγηση προϊόντων πώλησης. Καταχώρηση τιμολογίων αγοράς
- Αρχειοθέτηση τιμολογίων, εγγράφων κλπ
- Παρακολούθηση υπολοίπων πελατών και οικονομικών συμφωνιών
- Πληρωμές προμηθευτών
- Υποστήριξη τμήματος παραγγελιοληψίας
- Αρίστη γνώση Υπολογιστών κυρίως Windows 7, 10 και πακέτων γραφείου (MS Office, Word, Excel, PowerPoint)
- Αρίστη γνώση προγραμμάτων λογιστικής και μισθοδοσίας κυρίως του Singular Control & soft 1.
- Απαραίτητη η γνώση αγγλικών (επιπέδου Proficiency), θα εκτιμηθεί η γνώση Γερμανικών
- Οργάνωση, υπευθυνότητα, δημιουργικότητα, ομαδικό πνεύμα, πολύ καλή μνήμη, προθυμία και πρωτοβουλία, ικανότητα εργασίας υπό πίεση
- Επιθυμητή 3ετή εμπειρία τουλάχιστον σε αντίστοιχη θέση
- Άμεση διαθεσιμότητα

Παρέχεται
- Μόνιμη πρόσληψη
- Αρχικός μισθός 900 ευρώ.
- Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
- Δυνατότητες εξέλιξης

Παρακαλώ στην αποστολή των βιογραφικών να συμπεριληφθούν και παραδείγματα από την εμπειρία σας, καθώς και συστατικές επιστολές.

Κωδικός αναφοράς

Υπάλληλος Γραφείου / Λογιστηρίου

Όμοιες Θέσεις

Υπάλληλος Γραφείου Αθήνα Πετρόπουλος
Υπάλληλος Εμπορικού Τμήματος Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία
Υπάλληλος Γραφείου / Λογιστηρίου Aghios Ioannis Rentis IOANNIS LALAS S.A.
ΘΕΣΗ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ Aghios Dimitrios HOME & HOTEL DECO
Βοηθός Λογιστή Αθήνα Ανώνυμη εταιρία
Γραμματεία Διεύθυνσης Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία
Billing Assistant Metamorfossi ΜΙΝΕΡΒΑ Α.Ε. Ελαιουργικών Επιχειρήσεων & Τροφίμων