Η θέση Υπάλληλος Γραφείου / Βοηθός Λογιστή έχει αποθηκευτεί.

Υπάλληλος Γραφείου / Βοηθός Λογιστή από την εταιρεία Attica Trans

Πλήρης Απασχόληση
Οινόφυτα

Περιγραφή Θέσης

Η Attica Trans μεταφορική και πρατήριο καυσίμων με έδρα την περιοχή Οινόφυτα Βοιωτίας

αναζητά να προσλάβει υπάλληλο γραφείου με γνώσεις λογιστικής.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών / λήψη παραγγελιών
  • Έκδοση τιμολογίων / Καταχώρηση τιμολογίων
  • Συγκέντρωση, έλεγχος και καταχώρηση παραστατικών εξόδων
  • Καταχώρηση εισπράξεων και πληρωμών
  • Συμφωνία πελατών, προμηθευτών ,τραπεζικών λογαριασμών
  • Επικοινωνία με πελάτες για ανεξόφλητα τιμολόγια και οργάνωση πληρωμών τους

Απαραίτητα προσόντα

  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η/Υ

Παροχές Εταιρίας

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης και μόνιμη απασχόληση

Κωδικός αναφοράς

n/a