Η θέση Υπάλληλος για διαχείριση ληξιπρόθεσμων οφειλών - collection agent έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Υπάλληλος για διαχείριση ληξιπρόθεσμων οφειλών - collection agent από την εταιρεία Δικηγορική Εταιρεία

Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Η Δικηγορική Εταιρία Φράγκου με σύγχρονες εγκαταστάσεις στο κέντρο της Αθήνας (περιοχή Πανεπιστήμιο), αναζητά υπάλληλο γραφείου πλήρης απασχόλησης για το τμήμα επίδικων - ληξιπρόθεσμων τραπεζικών και εταιρικών απαιτήσεων.

Περιγραφή Θέσης:

• Διενέργεια τηλεφωνικών κλήσεων για ρύθμιση - διακανονισμό ληξιπρόθεσμων οφειλών.

Requirements

Απαραίτητα Προσόντα:

• Πολύ καλή επικοινωνιακή δεξιότητα και διαπραγματευτική ικανότητα

• Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ (MS Office, CRM)

• Ομαδικότητα και συνεργασία

Προαιρετικά προσόντα:

• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

• Πτυχίο ΑΕΙ

• Ευχέρεια στη χρήση της Αγγλικής γλώσσας

Benefits

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό Μισθό
  • Εργασία σε σύγχρονο τεχνολογικά εξοπλισμένο περιβάλλον
  • Μηνιαία απόδοση ατομικού μπόνους παραγωγικότητας βάσει αντικειμενικής αξιολόγησης
  • Πλήρη ασφάλιση στο σύνολο των συμφωνημένων μηνιαίων αποδοχών
  • Ανθρωποκεντρική φιλοσοφία και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

4A27A2A152

Όμοιες Θέσεις

Collection Agents Αθήνα Δικηγορική εταιρεία
Υπάλληλος Διαπραγμάτευσης Αθήνα Δικηγορική Εταιρεία
Collection Representative Μαρούσι WATT AND VOLT ΑΕ
Υπάλληλος Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Οφειλών Αθήνα Νικ. Α. Ανδρικόπουλος & Συνεργάτες
Υπάλληλος Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Οφειλών Αθήνα {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}