Η θέση Υπάλληλος για διαχείριση ληξιπρόθεσμων οφειλών - collection agent έχει αποθηκευτεί.

Υπάλληλος για διαχείριση ληξιπρόθεσμων οφειλών - collection agent από την εταιρεία Δικηγορική Εταιρεία

Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Η Δικηγορική Εταιρία Φράγκου με σύγχρονες εγκαταστάσεις στο κέντρο της Αθήνας (περιοχή Πανεπιστήμιο), αναζητά υπάλληλο γραφείου πλήρης απασχόλησης για το τμήμα επίδικων - ληξιπρόθεσμων τραπεζικών και εταιρικών απαιτήσεων.

Περιγραφή Θέσης:

• Διενέργεια τηλεφωνικών κλήσεων για ρύθμιση - διακανονισμό ληξιπρόθεσμων οφειλών.

Requirements

Απαραίτητα Προσόντα:

• Πολύ καλή επικοινωνιακή δεξιότητα και διαπραγματευτική ικανότητα

• Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ (MS Office, CRM)

• Ομαδικότητα και συνεργασία

Προαιρετικά προσόντα:

• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

• Πτυχίο ΑΕΙ

• Ευχέρεια στη χρήση της Αγγλικής γλώσσας

Benefits

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό Μισθό
  • Εργασία σε σύγχρονο τεχνολογικά εξοπλισμένο περιβάλλον
  • Μηνιαία απόδοση ατομικού μπόνους παραγωγικότητας βάσει αντικειμενικής αξιολόγησης
  • Πλήρη ασφάλιση στο σύνολο των συμφωνημένων μηνιαίων αποδοχών
  • Ανθρωποκεντρική φιλοσοφία και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

4A27A2A152

Όμοιες Θέσεις

Collection Agent Αθήνα-Αθήνα Δικηγορικό γραφείο
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΗΞΙΠΡΟΘΕΣΜΩΝ ΟΦΕΙΛΩΝ Αθήνα-Αθήνα ΣΙΟΥΦΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
Collection Agents Αθήνα-Αθήνα Δικηγορική εταιρεία
Υπάλληλος Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Οφειλών Αθήνα-Αθήνα Νικ. Α. Ανδρικόπουλος & Συνεργάτες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΗΞΙΠΡΟΘΕΣΜΩΝ ΟΦΕΙΛΩΝ Αθήνα-Αθήνα Δικηγορική Εταιρεία
Collection Agent (υπάλληλος Διαπραγμάτευσης) Αθήνα-Αθήνα Δικηγορική Εταιρεία