Η θέση Τεχνικός Βάρδιας-Ηλεκτρολόγος/Μηχανολόγος έχει αποθηκευτεί.

Τεχνικός Βάρδιας-Ηλεκτρολόγος/Μηχανολόγος από την εταιρεία Human Factor

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία πελάτης μας, μεγάλη Ελληνική βιομηχανία τροφίμων, με ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά , επιθυμεί να προσλάβει για τις εγκαταστάσεις της στο Κορωπί

Τεχνικούς Βάρδιας-Ηλεκτρολόγους/Μηχανολόγους

κωδ. αγγ. ΤΕΧΒΑΡ_0519

Κύριες Αρμοδιότητες;

  • Αποκατάσταση δυσλειτουργιών - βλαβών
  • Διενέργεια προληπτικών συντηρήσεων - βελτιώσεων
  • Άμεση συνεργασία με τους Προϊσταμένους Βάρδιας για την εξασφάλιση της ομαλής και χωρίς καθυστερήσεις λειτουργία
  • Συνεχείς βελτιώσεις στον υπάρχοντα εξοπλισμό

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:

  • Πτυχίο ΤΕΙ /Μέσης Τεχνικής Σχολής και επαγγελματική άδεια εργοδηγού
  • Εργασιακή εμπειρία έως 5 έτη σε Τεχνικό Τμήμα βιομηχανικής μονάδας
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρεία προσφέρει : Ανταγωνιστικές αποδοχές, άριστο περιβάλλον εργασίας, συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη σε μια δυναμικά εξελισσόμενη ομάδα.

Κωδικός αναφοράς

ΤΕΧΒΑΡ_0519