Η θέση Ταμίας έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ελληνική εταιρία παραγωγής και εμπορίας υλικών-αξεσουάρ μόδας, αναζητά ταμία για τα καταστήματα χονδρικής που διαθέτει στην Αθήνα.

Απαραίτητα προσόντα
• πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
• προϋπηρεσία σε θέση ταμείου
• προϋπηρεσία σε περιβάλλον ERP
• ευχάριστη, επικοινωνιακή και δυναμική προσωπικότητα
• υπευθυνότητα

Προσφέρονται
• πλήρης ασφάλιση
• ωράριο συνεχές
• ικανοποιητικές αποδοχές
• ευχάριστο επαγγελματικό περιβάλλον
• δυνατότητες εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

ΤΑΜΙΕΣ Βόρεια Προάστια LAPIN HOUSE
Ταμίας Athens Hiring Solutions / kariera.gr
ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΕΣ/ ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΡΙΕΣ Αθήνα-Kryonerio-145 68 ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ ΑΒΕΕ
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Αθήνα-Athina-113 64 ΕΠΕΞ Ε.Ε.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Αθήνα-Αθήνα Δικηγορική Εταιρεία
Copywriter Αθήνα-Αθήνα PEOPLECERT
Γραμματεία Πωλήσεων Αθήνα REMAX NEW DEAL
Social Network Account Operators (Remote) Όλη η Ελλάδα Global Services Ltd