Η θέση Σύμβουλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων & Εξυπηρέτησης Πελατών της WIND έχει αποθηκευτεί.

Σύμβουλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων & Εξυπηρέτησης Πελατών της WIND από την εταιρεία Teleraise-WIND

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Μερικής Απασχόλησης
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Έχεις ταλέντο στην επικοινωνία? Θέλεις να εργαστείς σε ένα ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με προοπτικές εξέλιξης ?
Γίνε Σύμβουλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων & Εξυπηρέτησης Πελατών της WIND

  • Τηλεφωνική προώθηση υπηρεσιών και τηλεφωνική εξυπηρέτηση εταιρικών πελατών κινητής και σταθερής τηλεφωνίας
  • Προσφέρουμε
  • Σταθερό μισθό και ασφαλιστική κάλυψη
  • Μηνιαίο Bonus βάσει επίτευξης στόχου
  • Συστηματική εκπαίδευση στο αντικείμενο των πωλήσεων
  • Συστηματική Εκπαίδευση σε Θέματα εξυπηρέτησης πελατών και σε νέες τεχνολογίες
  • Προοπτικές εξέλιξης σε πιο σύνθετους ρόλους τόσο ενδοεταιρικά όσο και σε άλλες εταιρείες του κλάδου των πωλήσεων και της εξυπηρέτησης πελατών.
  • Ειδικές εκπτώσεις σε προγράμματα κινητής και σταθερή τηλεφωνίας WIND
  • Εκπτώσεις και προσφορές σε συνεργαζόμενες εταιρείες και σε προγράμματα υγείας
  • Ευέλικτο ωράριο- πρωινό ή απογευματινό τμήμα- (4ωρο - 5ωρο -6ωρο)

Απαραίτητα προσόντα
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Άνεση στην επικοινωνία & στη χρήση Η/Υ
  • Ευχάριστη και Δυναμική προσωπικότητα
  • Διαπραγματευτικές Ικανότητες με πελατοκεντρική προσέγγιση

Επιθυμητά προσόντα
  • Πτυχίο ΙΕΚ / TEI / AEI
  • Εργασιακή εμπειρία σε τμήμα πωλήσεων (Β2Β ή D2D) ή promotion
  • Γνώση του κλάδου των τηλεπικοινωνιών

Γίνε μέλος της ομάδας μας!

Κωδικός αναφοράς

n/a