Η θέση Σύμβουλος Πωλήσεων έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Σύμβουλος Πωλήσεων από την εταιρεία BAUER

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Βιομηχανία παραγωγής δομικών & χημικών προϊόντων BAUER  ζητά να προσλάβει Σύμβουλο πωλήσεων για την στελέχωση του τμήματος πωλήσεων με έδρα την Αθήνα.

  • Εφαρμογή του ετήσιου πλάνου πωλήσεων της εταιρίας
  • Ανάπτυξη δικτύου πωλήσεων
  • Υποστήριξη πελατών
  • Εφαρμογή της εμπορικής & πιστωτικής πολιτικής της εταιρίας
  • Παρακολούθηση εισπράξεων των πελατών
  • Συμμετοχή στο σχεδιασμό της στρατηγικής πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 3ετής επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Δίπλωμα Ι. Χ. αυτοκινήτου
  • Δυνατότητα μετακινήσεων εντός & εκτός Νομού

Προσόν
θα θεωρηθεί:

  • Πτυχίο πολιτικού μηχανικού ή μηχανολόγου μηχανικού.
  • Εμπειρία στο κλάδο των δομικών ή των χρωμάτων

Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης.

Όλα τα βιογραφικά θα αντιμετωπιστούν με απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με email, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

Σύμβουλος Πωλήσεων